Ledning

Förbundsordförande
Jacob Fraiman
070-7659283
jacob.fraiman@kris.a.se

Vice förbundsordförande
Peter Nilsson
073-6221466
peter.von.nilsson@ungakris.se

Förbundssekreterare
Robert Lyck
070-7924330
robert.lyck@kris.a.se

Förbundskassör
Fredrik Lundell
070-4335385
fredrik.lundell@ungakris.se

Ledamot region Norr
Jan Ukkolin
073-7224679
jan.ukkolin@ungakris.se

Johan Klason
070-7432029

Ledamot region Väst
Peter Nilsson
072-0355654

Jack Overgaard

Ledamot region Syd
Tobias Högberg
070-6667554
tobias.hogberg@ungakris.se

Asmar Braglund

Ledamot region Öst
Christian Hämäläinen
079-0430835
sodertalje@kris.a.se

Christian Elias
076-9397119
christian.elias@kris.a.se

Förbundsstyrelsen 2018

 

Uppe från vänster: Christian Elias, Jan Ukkolin, Christian Hämäläinen, Johan klason, Jacob Fraiman, Fredrik Lundell, Robert Lyck.
Nere från vänster: Peter Nilsson, Jack Overgaard.

Comments are closed.